CAP.POL.1uF 305VAC 27.5MM 10% X2 BOX BULK - D42Q2105M9ZC450
21,84₺
Vergiler Hariç: 18,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: D42Q2105M9ZC450
- SKU: D42Q2105M9ZC450
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 1 uF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 305 VAC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 22.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | X2 |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 26 mm |
| Yükseklik | 20 mm |
| Kalınlık | 11 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | D42 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
Etiketler:
CAP.POL.1uF 305VAC 27.5MM 10% X2 BOX BULK - D42Q2105M9ZC450
, D42Q2105M9ZC450
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.