CAP.POL.120nF 63VDC 5MM 5% MKT - C241J124J20A201
2,55₺
Vergiler Hariç: 2,13₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C241J124J20A201
- SKU: C241J124J20A201
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 120 nF |
| Voltaj (DC) | 63 VDC |
| Voltaj (AC) | 40 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 7.2 mm |
| Yükseklik | 6.5 mm |
| Kalınlık | 2.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C24 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyester |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.