CAP.POL.120nF 630VDC 10% AXIAL - C202J124J00C000
24,57₺
Vergiler Hariç: 20,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C202J124J00C000
- SKU: C202J124J00C000
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Axial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 120 nF |
| Voltaj (DC) | 630 VDC |
| Voltaj (AC) | 220 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 8.5 mm |
| Uzunluk | 27.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C20 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyester |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.