CAP.POL.100uF 330VAC M6X55X120MM METAL - C66R1107J01J700
1.010,44₺
Vergiler Hariç: 842,03₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C66R1107J01J700
- SKU: C66R1107J01J700
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Radial/Stud |
| Bağlantı Tipi | Screw Terminals |
| Kapasitans | 100 uF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 330 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | N/A |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 63 mm |
| Uzunluk | 132 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C66 |
| Dielektrik Malzeme | Oil Filled |
Etiketler:
CAP.POL.100uF 330VAC M6X55X120MM METAL - C66R1107J01J700
, C66R1107J01J700
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.