CAP.FILM 2.2uF 275VDC ±20% RADIAL - ECQUAAF225M
89,32₺
Vergiler Hariç: 74,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ECQUAAF225M
- SKU: ECQUAAF225M
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial Box |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 2.2 uF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 275 VAC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 27.5 mm |
| Bacak Formu | Straight |
| Sınıf | X2 |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 31 mm |
| Genişlik | 14.5 mm |
| Yükseklik | 24.5 mm |
| Kalınlık | 14.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | Safety Regulation |
| Seriler | ECQUA |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene (PP) |