CAP.FILM 1uF 250VDC ±10% 18.5x7.4x15 15MM RADIAL - ECQE2105KF
21,86₺
Vergiler Hariç: 18,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ECQE2105KF
- SKU: ECQE2105KF
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial Dip |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 1 uF |
| Voltaj (DC) | 250 VDC |
| Voltaj (AC) | N/A |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 15 mm |
| Bacak Formu | Straight |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 18.5 mm |
| Genişlik | 7.4 mm |
| Yükseklik | 15 mm |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | Self Healing, Flame Retardant Coating, Non-Inductive |
| Seriler | ECQE(F) |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyester (PET) |