CAP.EL.470uF 25V 10x10 105C SMD PANASONIC - EEEFK1E471P
19,98₺
Vergiler Hariç: 16,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: EEEFK1E471P
- SKU: EEEFK1E471P
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | FK |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 470 uF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 850 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | 10 mm |
| Uzunluk | 10.2 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | Low ESR |