CABLE FLAT FLEXIBLE 30PIN 0.50mm 80mm WHITE
7,38₺
Vergiler Hariç: 6,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS17-FFC-0.5-30P-L80B
- SKU: L-KLS17-FFC-0.5-30P-L80B
Ürün Detayları
| Kategori | FFC ve FPC Kablolar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS17-FFC |
| Kablo Serisi | N/A |
| Kablo Tipi | FFC, FPC |
| Pin Sayısı | 30 Pins |
| Pin Aralığı | 0.5 mm |
| İletken boyutu | 0.035x0.3 mm |
| Toplam Uzunluk | 80 mm |
| Bağlantı Stili | Top On One Side, Bottom On Other |
| Destekçiler | Backers On Both Side |
| Voltaj Değeri | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.