BUZZER PIEZO 13.8mm 12V - CEP2242
161,80₺
Vergiler Hariç: 134,83₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CEP2242
- SKU: CEP2242
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SAME SKY (CUI) |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Empedans | None |
| Voltaj Değeri | 12 V |
| Frekans | 4.1 kHz |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 7.5 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.