BK602S INTELLIGENT 2 IN 1 90W HAVYA İSTASYONU
9.563,48₺
Vergiler Hariç: 7.969,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BK602S HAVYA İSTASYONU
- SKU: BK602S HAVYA İSTASYONU
Urun Detaylari
| Kategori | Lehimleme İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | BK602S |
| Giriş Voltajı | 220 VAC |
| Güç (Max) | 90 W |
| Uç Sıcaklığı (Min) | 100 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 500 °C |
| Ağırlık | 1.75 Kg |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.