BK3300D YÜKSEK FREKANS HAVYA İSTASYONU
17.378,64₺
Vergiler Hariç: 14.482,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BK3300D HAVYA İSTASYONU
- SKU: BK3300D HAVYA İSTASYONU
Urun Detaylari
| Kategori | Lehimleme İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | BK3300D |
| Giriş Voltajı | 230 VAC |
| Güç (Max) | 280 W |
| Uç Sıcaklığı (Min) | 50 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 600 °C |
| Ağırlık | 5 Kg |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.