BARBED DISTANCE SNAP LOCK 8.00mm WHITE 10.00mm - L-KLS8-0239-BSC-08
2,73₺
Vergiler Hariç: 2,27₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0239-BSC-08
- SKU: L-KLS8-0239-BSC-08
Ürün Detayları
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0239 |
| Tutma Tipi | Snap Lock |
| Yükseklik | 8 mm |
| Şasi PCB | 5.5 mm |
| Üst PCB | 4 mm |
| Materyal | Nylon 66+Ul94V-2 |
| Renk | Natural |