BARBED DISTANCE SNAP 6.4 mm WHITE 3.20mm - L-KLS8-0202A-SP-6
5,43₺
Vergiler Hariç: 4,53₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0202A-SP-6
- SKU: L-KLS8-0202A-SP-6
Ürün Detayları
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0202A |
| Tutma Tipi | Snap Fit |
| Yükseklik | 6.4 mm |
| Şasi PCB | 3.2 mm |
| Üst PCB | 3.2 mm |
| Materyal | Nylon 66 |
| Renk | Natural |