BARBED DISTANCE SCREW MOUNT 9.60mm WHITE 4.00mm - L-KLS8-0208-CS-10
3,95₺
Vergiler Hariç: 3,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0208-CS-10
- SKU: L-KLS8-0208-CS-10
Ürün Detayları
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0208 |
| Tutma Tipi | Screw Mount |
| Yükseklik | 19.6 mm |
| Şasi PCB | 3 mm |
| Üst PCB | 4 mm |
| Materyal | Nylon 66+Ul94V-2 |
| Renk | Natural |