BARBED DISTANCE PCB SUPPORT 10.00mm M3 - L-KLS8-0229A-BUR-10
4,48₺
Vergiler Hariç: 3,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0229A-BUR-10
- SKU: L-KLS8-0229A-BUR-10
Ürün Detayları
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0229A |
| Tutma Tipi | Snap Lock |
| Yükseklik | 10 mm |
| Şasi PCB | 2.5 mm |
| Üst PCB | 3 mm |
| Materyal | Nylon 66+Ul94V-2 |
| Renk | Natural |