BAKON SBK936D+ ISI KONTROLLU HAVYA İSTASYONU
4.104,37₺
Vergiler Hariç: 3.420,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SBK936D+ HAVYA İSTASYONU
- SKU: SBK936D+ HAVYA İSTASYONU
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Lehimleme İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | SBK936D+ |
| Giriş Voltajı | 230 VAC |
| Güç (Max) | 60 W |
| Uç Sıcaklığı (Min) | 180 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 480 °C |
| Ağırlık | 1.2 Kg |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.