BAKON SBK936B ISI KONTROLLU HAVYA İSTASYONU
2.418,53₺
Vergiler Hariç: 2.015,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SBK936B HAVYA İSTASYONU
- SKU: SBK936B HAVYA İSTASYONU
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Lehimleme İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | SBK936B |
| Giriş Voltajı | 220 VAC |
| Güç (Max) | 40 W |
| Uç Sıcaklığı (Min) | 200 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 400 °C |
| Ağırlık | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.