BAKON BK969D INTELL ISI KONTROLLÜ HAVYA İSTASYONU
5.226,32₺
Vergiler Hariç: 4.355,26₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BK969D HAVYA İSTASYONU
- SKU: BK969D HAVYA İSTASYONU
Urun Detaylari
| Kategori | Lehimleme İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | BK969D |
| Giriş Voltajı | 230 VAC |
| Güç (Max) | 65 W |
| Uç Sıcaklığı (Min) | 180 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 480 °C |
| Ağırlık | 1 Kg |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.