BAKON BK805 INTELLİGENT TERMAL KABLO SOYUCU
48.425,24₺
Vergiler Hariç: 40.354,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BK805 KABLO SOYMA İSTAS.
- SKU: BK805 KABLO SOYMA İSTAS.
Urun Detaylari
| Kategori | Kablo Sıyırma İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Giriş Voltajı | 230 VAC |
| Güç (Max) | 65 W |
| Sıcaklık (Min) | 150 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 650 °C |
| Uzunluk | 150 mm |
| Genişlik | 130 mm |
| Yükseklik | 99 mm |
| Ağırlık | 2.3 Kg |