BAKON BK3300A YÜKSEK FREKANS HAVYA İSTASYONU
14.679,14₺
Vergiler Hariç: 12.232,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BK3300A HAVYA İSTASYONU
- SKU: BK3300A HAVYA İSTASYONU
Urun Detaylari
| Kategori | Lehimleme İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | BK3300A |
| Giriş Voltajı | 230 VAC |
| Güç (Max) | 150 W |
| Uç Sıcaklığı (Min) | 200 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 480 °C |
| Ağırlık | 3.9 Kg |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.