ARTIMLI OPTİK DÖNER ENKODER - 400 DARBE 5-24V/DC - DÖNER ENKODER 400 PULSE
716,28₺
Vergiler Hariç: 596,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DÖNER ENKODER 400 PULSE
- SKU: DÖNER ENKODER 400 PULSE
Ürün Detayları
| Kategori | Enkoderler |
| Üretici Firma | OEM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Enkoder Çeşidi | Optical |
| Montaj Tipi | Chassis Mount |
| Çalışma Voltajı | 5-24 V |
| Çözünürlük | 400 PPR |
| Kademe Sayısı | N/A |
| Çalışma Yönü | Vertical |
| Siviçli | N/A |
| Çıkış Tipi | N/A |
| Şaft Tipi | Flatted |
| Şaft Çapı | 6 mm |
| Şaft Uzunluğu | 15 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |