ALÜMİNYUM SOĞUTUCU H=11.5MM G=29MM L=25MM - 45AS25 AL.SOĞUTUCU
49,64₺
Vergiler Hariç: 41,37₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: 45AS25 AL.SOĞUTUCU
- SKU: 45AS25 AL.SOĞUTUCU
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Soğutucular |
| Üretici Firma | ARMA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 45AS |
| Montaj Tipi | Vertical |
| Uzunluk | 18 mm |
| Genişlik | 29 mm |
| Yükseklik | 11.5 mm |